Piękny dziś dzień, prawda?

Jabłko lekarstwem na raka!

Czy zwykłe jabłko może być lekarstwem na raka?

Owszem, ale nie chodzi konkretnie o jabłko, ale dokładniej o pestki. A jeszcze dokładniej o to co zawierają pestki jabłka.

Otóż okazuje się, że pestki jabłek zawierają specjalną odmianę cyjanku, który zabija komórki nowotworowe. To tak zwany „dobry cyjanek”, ponieważ wnikając do organizmu likwiduje tylko i wyłącznie komórki zarażone nowotworem, natomiast zdrowych komórek nie rusza.

Zapytacie pewnie: „Skoro to takie oczywiste to dlaczego nie wyprodukowano do tej pory lekarstwa na raka”.

Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w najprostszy możliwy sposób.

Dlaczego nie produkuje się leku na raka z pestek jabłka? Może naukowcy nie wiedzą o tym co jest zawarte w pestkach jabłka? Na te pytania niestety odpowiem pytaniem:
A komu na tym zależy? Komu zależy na tym abyśmy byli zdrowi? Lekarzom? Koncernom farmaceutycznym?

Otóż właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Naukowcy wiedzą bardzo dobrze, że w naturze istnieje lekarstwo na raka.

Koncerny farmaceutyczne też o tym doskonale wiedzą 😊 Lekarze też o tym wiedzą.

Pytanie kto na tym zyska? Na czym zarabiają koncerny farmaceutyczne? Bardzo dobrze: na lekarstwach. Ale czy zarabialiby na lekarstwach, które leczyłyby nas do końca? Jaki mieliby z tego zysk kiedy wszyscy bylibyśmy już zdrowi? Koncerny farmaceutyczne by upadły, lekarze zostaliby bezrobotnymi.

Dlatego koncerny farmaceutyczne wydają lekarstwa(niektóre bardzo dobre), które tylko nas „podleczają”. Skutecznie blokują wszelkie odkrycia naukowców, które mogłyby się przyczyniać do ich upadku, czyli na przykład lekarstwo na raka.

Na tę chorobę cierpią miliony ludzi, koncerny zarabiają miliardy dolarów, a lekarze także dostają swoją działkę za wypisywanie recept. I wszyscy są zadowoleni.

Dobrze, tylko co z tymi milionami ludzi, którzy umierają na raka? A ch.. z nimi, najważniejsze są zyski ze sprzedanych pseudo-leków. Przepraszam to nie moje słowa, to raczej myślenie wielkiego lobby koncernów farmaceutycznych. Mam nadzieję, że wystarczająco wyjaśniłem sprawę niepowstania lekarstwa na raka. Na szczęście ludzie od wieków badają naturę i mają własną wiedzę o ziołach oraz lekarstwach zawartych w naturze.

Szczerze polecam jedzenie pestek jabłka nawet profilaktycznie, a w szczególności palaczom.

Dziękuję za lekturę 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *