Piękny dziś dzień, prawda?

Styczniowe gry z Games With Gold już do pobrania!

Styczniowa oferta Games With Gold już gotowa!

Firma Microsoft przygotowała już dla abonentów usługi Xbox Live Gold nowe pozycje do pobrania całkowicie za darmo, oczywiście dla graczy Xbox 360 na wieczność, natomiast dla graczy Xbox One gry będzie można ogrywać dotąd, dokąd aktywna będzie subskrypcja usługi Xbox Live Gold.

 

Oferta składa się z następujących pozycji:

  • The Incredible Adventures of Van Helsing III (Xbox One) – dostępne do pobrania od 1 do 31 Stycznia 2018
  • ZOMBI (dla Xbox One) – gra dostępna do pobrania od 16 stycznia do 15 lutego 2018
  • Tomb Raider: Underworld (Xbox 360 oraz Xbox One) – gra dostępna do pobrania od 1 do 15 Stycznia 2018
  • Army of Two (Xbox 360 oraz Xbox One) – gra dostępna do pobrania od 16 do 31 Stycznia 2018

 

The Incredible Adventures of Van Helsing III:

W ostatniej części trylogii zobaczymy Borgovię z tej najciemniejszej strony. Van Helsing będzie walczył z jeszcze straszniejszymi bestiami, z rozszerzonym arsenałem dla 6 wyspecjalizowanych klas bohaterów,

oraz bardziej szczegółowym systemem awansowania. Nie będzie sam, towarzyszyć mu będzie jego duchowa przyjaciółka Lady Katarina.
Zapowiada się ciekawa rozgrywka.

 

Zombi:

Jak długo jesteś w stanie przetrwać na ulicach Londynu, w otoczeniu zainfekowanych ulic i kanałów? Jeśli padniesz ofiarą tych bezmózgich nieprzyjaciół, stracisz wszystkie swoje posesje. Tylko przemyślany plan utrzyma Cię przy życiu.

 

Tomb Raider: Underworld

Tej pozycji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Oprócz tego, że jest to najlepszy plan na Sylwestra, jest to także doskonała, rozbudowana gra przygodowa z ciekawą fabułą oraz wieloma zagadkami do rozwiązania. Skacz, wspinaj się, nurkuj i toruj sobie drogę do rozwiązania kolejnych zagadek.

 

Army of Two

Serwowana przez Microsoft strzelanina TPP do pogrania w kooperacji z wysoce zaawansowanym partnerem AI lub drugim graczem na pewno będzie dla was smakowitym kąskiem.

Akcja rozgrywa się w wielu lokacjach znanych z czołówek gazet.

Gra nastawiona na ścisłą współpracę pomiędzy partnerami, którzy nie tylko się osłaniają, lecz także pomagają sobie pokonywać rozmaite przeszkody jak również udzielają sobie pierwszej pomocy kiedy jeden z graczy zostanie ranny.

Gry ze Styczniowego GWG ograł dla was Brodaty:

Życzę udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *